Sık Kullanılanlara Ekle  I    Site Haritası  I    Bilgi Formu

 

Hızlı İletişim : +90 (216) 405 20 47

 
 
HAKKIMIZDA HİZMETLER PROJELER REFERANSLAR LİNKLER İLETİŞİM
 
 
 
 
Enerji, enerji verimliliği ve elektrik tesisatında kaliteye gönül veren değerli müşterilerimiz. Enerji Mühendislik Taahhüt Tic; genç bir firma olmasına karşın, yılların birikimini içinde barındıran bir firma olarak siz müşterilerimize win, win anlayışıyla çözüm sunmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Teknolojiyi sürekli takip eden kadromuz ile size özel, Türkiye de uygulanmamış projeleri sizin için oluşturup; piyasada rekabetçi olmanızı sağlamayı hedef edindik.

Enerji tüketmeyen veya kendi enerjisini üreten doğaya saygılı sistemler kurmak üzere kurulmuş olan firmamız; bu vizyonu ile taahhüt işlerini gerçekleştirecektir.

Bize olan inancınız için şimdiden teşekkür ederiz.
 
   
  Duyuru & Haberler
 
   
 
 

Win-win
Müşterilerimize; enerji giderlerini düşürerek karlılığı artıran, hem müşterimizin, hem bizim, hem de yeşil dünyanın kazanacağı; çözümler, mühendislik birikimimiz ile sunulur.

Yenilikçilik
Teknolojiyi sürekli takip ederek daha verimli, daha az enerji harcayan, atıkları geri kazandıran müşterimizin rekabetçi olmasını sağlayan sistemler ile farkımızı ortaya koyarız.

Güvenilirlik ve dürüstlük
Güven; hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında değiştirilmez ve vazgeçilmez değerimizdir

Müşteri odaklılık 
Müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığı işlerde yüklendiği misyonu yerine getiren kaliteli hizmet sunarız.

Kalite ve sonuç odaklılık 
Ürettiğimiz ve sunduğumuz hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu sağlayarak, şirketin verimliliğinin artmasını sağlarız.

Proaktiflik
İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek, uygulamalarda proaktif oluruz.

Ekip Çalışması
Kişi ve departmanlar arası dayanışma, iş birliği ve uyum içinde, ortak amaç ve hedefleri doğrultusunda, ‘Biz’ ruhuyla çalışırız.

Pozitif enerji
Kontrol, danışmanlık, ölçüm hizmetleri ile problemlere çözüm üretir, üretimin kesintisiz olmasını sağlarız.

Sıfır arıza
Taahhüt edilen sistem ve tesisatlarla ilgili olarak, sıfır arıza hedefini tutturmak.

Hızlı çalışmak
Etkin ve profesyonel organizasyon ile; işlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayarak müşterinin maliyetlerini düşürmek.

   
 
 

Sıfır Enerji tüketimi
Teorik olarak sıfır enerji tüketen veya enerji üreten işyeri ve konut üretimi için teknolojiyi yakından takip ederek en uygun çözümleri mühendislik birikimimizle sağlamak.

Atıksız bir dünya
Her türlü atığı değerlendirerek dünyamızı çöplüğe dönüştürmeden, atığı enerjiye dönüştürerek müşterimize, firmamıza, dünyaya katkı sağlamak.

Güvenli tesisat
Elektrik tesisatlarını yönetmelik, şartnamelere uygun ve kaliteli malzemelerle yaparak; aranan, güvenilen taahhüt firması olmak.

Otomasyon
Otomasyon ile; sürekli, kesintisiz ve insansız çalışacak sistemler kurmak.

     
     
       
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Projeler | Referanslar | Linkler | İletişim  
   Copyright 2012 ©  Enerji Mühendislik  Her hakkı saklıdır.
 
Ziyaret:   Bugün : 57  Toplam : 202762